BUNSCHOTEN-SPAKENBURG
€ 539.000,- k.k.
6 kamers
5 slaapkamers
158 m²
1 badkamer
122 m²
bouwjaar 1966
Plan een bezichtiging
Welkom op de Almareplantsoen 10! Deze zeer goed onderhouden en strak afgewerkte tussenwoning is nu in de verkoop gekomen dus grijp je kans!
Met 5 slaapkamers, een grote woon-/leefkeuken, nette achtertuin, grote schuur met aangebonden veranda plus een grote bergzolder is dit de ideale eengezinswoning die ook nog eens op een toplocatie ligt. De woonlocatie is ideaal voor gezinnen met kinderen vanwege de nabijheid van scholen en speeltuinen. Het huis is ook gunstig gelegen voor woon-werkverkeer, met uitvalswegen in de buurt. Wonen aan een plantsoen brengt je ook nog eens super veel rust! Almereplantsoen 10 valt op door de strakke afwerking. Zo is de badkamer een paar weken geleden opgeleverd, helemaal gloedjenieuw dus!
De woning is met zorg onderhouden en biedt alles wat je nodig hebt voor comfortabel wonen. Dankzij de royale ruimtes is het huis helemaal klaar voor de toekomst – of je nu je eerste woning koopt, toe bent aan gezinsuitbreiding of ruimte zoekt om te combineren met werken aan huis.
Dus ben jij starter op de woningmarkt of toe aan een volgende stap met je gezin? Dan is deze verrassend ruime en perfect afgewerkte woning aan het Almareplantsoen in Bunschoten-Spakenburg precies wat je zoekt!
Indeling:
Begane grond: Entree, hal met toilet, trapopgang, meterkast en toegang tot de woonkamer. Woonkamer is afgewerkt met een lichte PVC-vloer (2024) en gladgestuukte wanden. Er zijn ook al voorbereidingen gemaakt voor het plaatsen van een erker! De keukenruimte is gerealiseerd in 2021 en beschikt over een 6-gitspasfornuis, diverse inbouwkasten, Amerikaanse koelkast, vaatwasser en afzuigbox. De woon-/leefkeuken en de woonkamer is gemakkelijk van elkaar te scheiden door de mooie stalen deuren die in 2022 zijn geplaatst! Vanuit de woonkamer kunt u door de openslaande tuindeuren naar buiten. Achtertuin is voorzien van een groot zonnescherm en afwerkt met tegels, kunstgras en schuttingen. Veranda met tv aansluitingen en doorloop naar de grote schuur waar u ook toegang heeft tot de royale bergzolder.
1e verdieping:
Overloop, toegang tot 3 slaapkamers en een badkamer. Badkamer uit 2025 met inloopdouche, dubbele wastafel, bad en toilet. De 3 slaapkamers zijn afgewerkt met een laminaatvloer, gestuukte wanden, gestuukte plafond met spotjes. Alle kamers zijn voorzien van kunststof kozijnen mét rolluiken. De ouderslaapkamer heeft een doorloop naar een heuse inloopkast, ideaal!
2e verdieping:
Op deze verdieping zijn er nog eens 2 slaapkamers te vinden. Beide zijn voorzien van een dakkapel met rolluiken. Op de voorzolder is de CV-ketel gesitueerd en is er een airco geplaatst die ook meteen de slaapkamers op de 1e verdieping kan verkoelen of verwarmen.
Kenmerken:
+ Strak afgewerkte eengezinswoning aan een rustig plantsoen.
+ Grote, uitgebouwde woonkamer met woon-/leefkeuken.
+ Zeer recent geplaatste badkamer.
+ 5 slaapkamer welke allemaal zijn voorzien van rolluiken.
+ Ouderslaapkamer met inloopkast.
+ Stalen pui tussen de woonkamer en woon-/leefkeuken.
+ Grote veranda met heater en recent vernieuwde zeilen met doorgang naar grote schuur.
+ Achtertuin met zonnescherm op het zuiden.
+ Op korte afstand gelegen van het centrum van Bunschoten-Spakenburg met daarbij veel voorzieningen.
+ Gehele riolering is opnieuw aangepakt.
+ Energielabel B.
.
Plan een bezichtiging
6 kamers
5 slaapkamers
158 m²
1 badkamer
122 m²
bouwjaar 1966
Plan een bezichtiging