Veenslagenweg 72

HOEVELAKEN

Verkocht onder voorbehoud

Specificaties

4 kamers

3 slaapkamers

300 m²

1 badkamer

88 m²

bouwjaar 1987

Informatie

Nieuw in de verkoop: leuke eindwoning met mogelijkheden in Hoevelaken!

Deze woning is altijd goed onderhouden en biedt leuke mogelijkheden voor starters. Met een woonoppervlak van 88m2, 3 slaapkamers, fijne tuin en het grote winkelcentrum met diverse voorzieningen op korte afstand.

De woning is gelegen in een rustige en kindvriendelijk buurt met relatief veel jonge gezinnen. Niet alleen de ligging is fijn maar ook de diverse belangrijke voorzieningen zijn binnen handbereik. Zo zijn de supermarkten, scholen, speeltuinen, sportvelden en het Hoevelakens bos op loopafstand en zijn de uitvalswegen met ca. 3 minuten te bereiken.

Wij laten je graag deze leuke eindwoning met mogelijkheden zien.

Indeling van de woning:
Begane grond:
Entree met toiletruimte met staand toilet en fonteintje, meterkast, trapopgang en toegang tot de lichte woonkamer.
De keuken is aan de voorzijde gesitueerd en is voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een vaatwasser, koelkast, combi-magnetron, 4-pits gasfornuis en afzuigkap. Vanuit de keuken heb je directe doorloop naar de eethoek en fijne woonkamer met grote raampartijen. Wat ook zo fijn is, is de trapkast, deze biedt veel opbergruimte!
Aansluitend van de woonkamer is het klompenhok en deze geeft toegang tot de tuin.

1e verdieping:
De overloop biedt toegang tot 2 ruime slaapkamers en badkamer. De slaapkamer aan de voorzijde heeft een ingebouwde kastenwand. De badkamer is wat gedateerd maar heeft alles wat je nodig hebt met een douchecabine, wastafel met meubel en een staand toilet.

Door het plaatsen van een dakopbouw aan de achterzijde wordt de slaapkamer enorm en biedt dit veel mogelijkheden.

2e verdieping:
Middels de vaste trap kom je op de voorzolder waar de CV-ketel en wasaansluitingen gesitueerd zijn. Op de zolder is ook de 3e slaapkamer met veel opbergruimte onder de knieschotten. Ook deze slaapkamer biedt veel mogelijkheden, denk aan het plaatsen van een dakkapel, dat biedt veel ruimte!

Tuin:
De tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met bestrating en heeft een fijne berging met overkapping. De tuin is te bereiken middels de achterom of vanuit de woning.

Kenmerken van de woning:
+ Biedt veel mogelijkheden
+ Woonoppervlak van 88m2
+ Energielabel C
+ 3 Slaapkamers
+ Fijne ligging t.o.v. de diverse voorzieningen

Specificaties

4 kamers

3 slaapkamers

300 m²

1 badkamer

88 m²

bouwjaar 1987

Vergelijkbare woningen

Waterviolier 50, AMERSFOORT

€ 675.000,- k.k.

206 m²

154 m²

1999

5

Straat van Gibraltar 30, AMERSFOORT

€ 2.975,-

138 m²

2020

5

Koningin Emmastraat 15, BUNSCHOTEN-SPAKENBURG

€ 568.000,- k.k.

217 m²

123 m²

1930

5